O pohár primátora Popradu

společné foto GK Šumperk zdroj foto: GK ŠumperkO pohár primátora Popradu –  Slovensko  – tam odjela děvčata GK Šumperk provozující výkonnostní gymnastiku. Naše závodnice jako každý rok jsou považovány za favoritky soutěže a této role se zhostily i letošní rok. Sportovního klání se zúčastnila děvčata ze Slovenska, ČR a Maďarska. Po vydařeném závodu navštívily holky spolu s trenérkami i místní aquapark. Je to vždy relax po náročné daleké cestě a odměna za vydařené výkony na všech čtyřech nářadí. Náš klub měl zastoupení pouze ve dvou kategoriích

V kategorii mladší žákyně z GK Šumperk stříbrnou medaili získala Anna Paraska, bronz Jitka Machytková, čtvrtá byla Michaela Janků, sedmá Amélie Diňová, osmá Marie Paraska, jedenáctá Valérie Navrátilová a sedmnáctá Markéta Hermannová.

Ve starších žákyních si zlato odváží Kateřina Friedlová, stříbro Julie Hvižďová a čtvrté místo Berenika Diňová.

Jako každý rok i letos byla vyhlášena absolutní vítězka celého závodu a pohár od primátora města

absolutní vítězka závodu Kateřina Friedlová zdroj foto: oddíl GK Šumperk

Popradu převzala Kateřina Friedlová s celkovým ziskem padesát dva bodů.

Napsat komentář

Your email address will not be published.