Děvčata a jejich závodní mise na Slovensko

GK jede na SlovenskoČlenky GK Šumperk se v pátek 12. 5. 2017 v ranních hodinách vydaly do města pod Tatrami, aby se zúčastnily závodu s názvem Pohár primátora Popradu.

Ještě před samotným závodem trenérky dopřály svým svěřenkyním relax v místním aquaparku. GK Šumperk - Poprad - koupání

Za příjemný začátek víkendového klání ve sportovní gymnastice se děvčata trenérkám odměnila cenami nejvyššími.

V kategorii mladších žákyň – ročník narození 2006 a mladší zlato s bodovým náskokem získala Sabina Žandová. Lenka Machytková byla čtvrtá, Kateřina Friedlová osmá, Berenika Diňová devatenáctá, Jitka Machytková dvacátá a Michaela Janků pětadvacátá. V kategorii starších žákyň patřilo první místo Adéle Osladilové, která byla současně vyhlášena absolutní vítězkou tohoto závodu. Druhá skončila Ludmila Stejskalová.

Poprad - mladší žákyněPoprad - starší žákyně

Poprad - absolutní vítěz

Po skončení Poháru primátora Popradu se všichni členové GK Šumperk přesunuli do Bánské Bystrice, kde se v neděli účastnili Banskobystrických gymnastických dnů. Ani zde děvčata nezklamala a pokračovala ve spanilé jízdě. Na úspěchy starších závodnic z předchozího dne navázala mladší děvčata ročníku narození 2009. Na stupínek nejvyšší vystoupila Lenka Machytková, čtvrtá skončila její sestra Jitka a šestá Michaela Janků. Skvělé výkony děvčatům vyneslo získání zlatého poháru v kategorii družstev. Děvčata bravo!!!!

Bánská Bystrica - nejmladší žákyně Bánská Bystrica - nejmladší žákyně . družstvo

 

 

 

 

 

 

 

 

V kategorii mladších žákyň Sabina Žandová skončila pátá a Kačka Friedlová osmá. Starší žákyně reprezentovala Adéla Osladilová, která vybojovala čtvrtou příčku, Ludmila Stejskalová 7. a Berenika Diňová 11. V silné konkurenci družstev si starší žákyně odvezly nepopulární bramborovou medaili.

Děvčatům blahopřejeme a držíme pěsti v kvalifikačních závodech na MČR.

 

napsala : J Žandová