Bronzová nadílka z Memoriálu Jana Hampla

Pardubice – Gymnastický závodní maraton pokračoval 3.3.2018. Sportovní gymnastky z GK Šumperk přijaly pozvání na 43.ročník Memoriálu Jana Hampla, který každoročně pořádá TJ Lokomotiva Pardubice. Zde se soutěžilo opět ve dvojboji bradla a kladina.

V kategorii 2. liga 2006 a starší opět zvítězila Vítkovická závodnice a s odstupem pouhé jedné desetiny za Pardubickou závodnicí se umístila na 3. místě Klára Peterková. Bohužel se nevyvarovala školáckých chyb na bradlech a připravila se tak o lepší umístění.

 

V kategorii ročníku 2006 – 2007 si Kateřina Friedlová již dala na hrubé chyby pozor a ziskem třetího místa si napravila Ostravský nezdar.

 

Berenika Diňová také bojovala a s velmi těsným skóre od závodnice z Jičína obsadila 5. místo. V ročníku 2008 – 2009 si pro svou bronzovou medaili na stupně vítězů vystoupila Marie Paraska a sestra Anna Paraska obsadila 6. místo.

 

 

Do další kategorie ročník nar. 2009 – 2010 nastoupilo čtrnáct závodnic. Valerie Navrátilová se zasloužila o 5. místo a Michaela Janků vybojovala v konkurenci slušné 8. místo. V nejmladší kategorii ročníku 2010 a mladších se mezi jedenácti závodnicemi představila Markéta Hermannová, která se také velmi snažila a za své sestavy získala slušné bodové hodnocení, které ji zařadilo na pěkné, ale nepopulární čtvrté místo.