Ostrava – Zlatý štít VOKD

V sobotu 25.2.2023 proběhl v Ostravě 48. ročník o Zlatý štít VOKD.

Závodilo se ve  dvojboji – bradla, kladina.

V nejmladší kategorii se nejlépe s předepsanými povinnými prvky vyrovnala  Kateřina Stromšíková a obsadila 4.místo, na 5. místě ji následovala Tereza Štěpánková.

Naprosto stejné umístění v kategorii mladší žákyně připadlo 4. místo Terezii Parasce a 5. místo Viktorii Peduzzi. V této kategorii se v první desítce umístila na 8. místě Patricie Petrová, která měla společně s vítězkou nejvyšší známku obtížnosti na kladině. První desítku uzavřela Ester Evjáková.

Kategorii žákyně VS4B reprezentovaly šumperský oddíl Ivana Svobodová (19. místo) a Klaudie Ďulíková (16.místo).

Poslední reprezentantku měl GK Šumperk v kategorii juniorky. Nebýt pádu na kladině, odvezla by si Michaela Janků zlatý pohár. Čisté provedení jednotlivých prvků jí pak už stačilo jen na páté místo. Míša si tak po dlouhé době vyzkoušela závod s těmi nejlepšími v její kategorii v rámci Moravy.