Return to Gymnastky

Výsledky závodů a závodní program

2018

  • Zlatý štít – Memoriál Miroslava Bernatíka
  • MEMORIÁLU JANA HAMPLA – Pardubice
  • Prostějovská mimina a Memoriál Milana Vaculíka
  • 24. ročník – Memoriál Petry Urbáškové – ŠUMPERK
  • Pohár primátora Popradu
  • Kvalifikační závod MČR – Brno:  VS3 A – žákyně A
  • Memoriál Ľubici Rísovej a Pohár UMB – Banská Bystrica – Slovensko
  • Přebor Olomouckého kraje – ŠPK
  • Memorial M. Kojdeckého – Starší Žákyně ; Žákyně A
  •  Mistrovství ČESKÉ REPUBLIKY SGZ – MT – Černošice
     výsledky: Kadetky – čtyřboj
    postup do finále na nářadí:

    na bradlech

    – na přeskoku

    – na prostných

    Klára Peterková 7.místo

    7.místo

    5.místo

    7.místo

    Žákyně A Kateřina Friedlová

    Berenika Diňová

    14.místo

    36.místo

  • Kvalifikační závod MČR – Brno : VS2A – starší žákyně
  •  Mistrovství ČESKÉ REPUBLIKY SGZ – VS – Znojmo
     výsledky:  VS1A – mladší žákyně Hermannová Markéta 10.místo
     VS2A – starší žákyně Machytková Lenka

    Machytková Jitka

    Janků Michaela

    Paraska Anna

    Paraska Marie

     1.místo 

    5.místo

     28.místo

     36.místo

     44.místo

     VS5B – Juniorky B  Osladilová Adéla  17.místo
  • JESENIO CUP 2018

  • Vítkovice Cup a BABY GYM CUP –  Vítkovice

  • Mezinárodní závod Nysa – Polsko

  • MEMORIÁLU BLANKY A VERUNKY HORÁKOVÝCH

  • MALÁ CENA Brna

  • Zlínský sňěhulák

  • Mikulášský dvojboj – Kopřivnice

  • Přebor Olomouckého kraje – PV
  •  Mistrovství ČESKÉ REPUBLIKY – Liga družstev – II.liga – Černošice
     výsledky: Liga II.  družstvo 4.místo
    Liga II. – umístění jednotlivkyň čtyřboj Klára Peterková

    Kateřina Friedlová

    Sabina Žandová

    Lenka Machytková

    3.místo

    12.místo

    24.místo

    37.místo

  • MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTÓW GIMNASTYCZNYCH – Bydgoszcz Polsko

2017

2016

 Mistrovství ČESKÉ REPUBLIKY SGZ_MCR – VS – Třinec:  starší žákyně a žákyně A , juniorky B
 výsledky:   Starší žákyně Friedlová Kateřina

Žandová Sabina

Hvižďová Julie

Diňová Berenika

  5.místo 

12.místo

28.místo

57.místo

  Žákyně A Peterková Klára

Osladilová Adéla

13.místo 

36.místo

  Juniorky B Veselá Veronika

Kněžková Agáta

 3.místo  

7.místo

MIMI-POHÁR – Brno

Vítkovice Cup – Ostrava

Vítkovice Baby Gym Cup  Ostrava

37. ročník Poharu studentstva – Bučovice 2016 :  Jednotlivkyně   ;    Družstva

Přebor Olomouckého kraje Šumperk

Mikulášský dvojboj – Kopřivnice

 Mistrovství ČESKÉ REPUBLIKY SGZ_MCR Liga družstev – Brno: II.liga MČR Liga družstev II.liga – Brno
 výsledky:      Družstvo A  II.liga   4.místo
  Družstvo A – jednotlivkyně čtyřboj  Veselá Veronika

Kněžková Agáta

Peterková Klára

hostující Škubalová Aneta

 15.místo 

48.místo

 20.místo

   2.místo

  Družstvo B  II.liga  20.místo
  Družstvo B – jednotlivkyně čtyřboj Friedlová Kateřina

Žandová Sabina

Osladilová Adéla

hostující Válková Tereza

 51.místo 

42.místo  

50.místo

49.místo

Memoriál Blanky a Verunky Horákových – Pardubice

Šumperská mimina