45. ročníku O zlatý štít VOKD – první závod sezóny 2020

V sobotu 22. února se děvčata zúčastnila  45. ročníku O zlatý štít VOKD Poruba. Závodilo se ve dvojboji : kladina – bradla.

V kategorii Starší žákyně – ročníky 2007– 2009- brala kov nejcennější  Lenka Machytková  a její sestra Jitka byla pátá. Závod byl vydařený i pro Aničku Parasku, která v silné konkurenci této kategorie obsadila  7.místo a Barbora Grežová  14 místo.

V kategorii Začínající žákyně – ročník 2012 – 2013 – získala Ivana Svobodová  (svěřenkyně Ludmily Kubíčkové ) stejný počet bodu jako soupeřka z TJ Rožnov pod Radhoštěm. O pořadí tedy rozhodovala stanovená pravidla závodu, a tak z toho bylo pěkné sic nepopulární 4.místo. Velice pěkného umístění dosáhla i Veronika Roučková (8. místo),  Sofie Hofschneiderová (12.místo), Klaudie Ďulíková (15.místo) a Lucie Paraska, která byla vyhlášena i jako nejmladší závodnicí, po nezdaru na kladině 16.místo a to v konkurenci 24 závodnic.

V kategorii Mladší žákyně – ročníky 2010 – 2011 nastoupila Markéta Hermannová, která patřila k favoritkám této kategorie, několik pádů z předvedených prvků na nářadí ji bohužel odsunulo až na 17.místo,  její oddílová kolegyně Kristýna Křesinová obsadila 23. místo a Eliška Langerová 25. místo. Děvčatům gratulujeme 🙂

Kompletní výsledky zde